W dzisiejszych czasach praca firmy nie ogranicza się do jej siedziby. Spotkania z klientami, konferencje, wyjazdy to codzienność, podobnie jak kolacje biznesowe. Legnica jest jednym z miast, w których odbywają się dość często. Nic więc dziwnego, że przedsiębiorcy z tego miasta poszukują miejsc, w których mogłyby się odbyć. Jednym z nich z całą pewnością są Legnickie Browary Książęce. Co oferują? Przekonajmy się.

Smaczne i bogate dania podczas spotkań biznesowych

Nie od dziś wiadomo, że interesy najlepiej załatwia się nie podczas sztywnych służbowych rozmów w niesprzyjających warunkach, lecz podczas wspólnego posiłku. W Browarze Legnickim znajdziemy restaurację, która oferuje obiady biznesowe w Legnicy. Oferta dań jest bardzo szeroka i różnorodna, wszystkie przygotowywane są przez wykwalifikowanych kucharzy z najwyższej jakości produktów. Obiad biznesowy w Legnicy z pewnością będzie więc udany.
Co więcej, klimatyczna atmosfera lokalu oraz szeroka oferta piw regionalnych sprawia, że jest to również idealne miejsce na kolacje biznesowe w Legnicy, gdy w nieco luźniejszym klimacie zamierzamy coś uczcić lub uzgodnić szczegóły firmowych ustaleń.

Sala konferencyjna w Legnicy

Jeśli zależy nam na bardziej oficjalnej atmosferze, przeprowadzeniu rozmowy grupowej lub szkolenia o wiele lepszym rozwiązaniem będzie sala konferencyjna. Legnica nie jest miastem, w którym znajdziemy wiele tego typu obiektów, niemniej jednak Browar Legnicki po raz kolejny wychodzi naprzeciw potrzebom przedsiębiorców. Znajdziemy tu doskonale wyposażoną, elegancką salę konferencyjną, która zapewnia maksymalny komfort prowadzenia rozmów, szkoleń i konferencji.

Noclegi dla firm w dobrej cenie

Kolejną propozycją, jaką ma dla przedsiębiorców Browar Legnicki jest znajdujący się na terenie obiektu hotel. Oferuje on noclegi dla firm w Legnicy w bardzo przystępnej, atrakcyjnej cenie, dzięki której twoja firma może sporo zaoszczędzić. 
W hotelu znajdziemy 26 miejsc noclegowych w komfortowo wyposażonych pokojach z własnymi łazienkami. Oferowane są nie tylko pokoje jednoosobowe, ale również te, które przeznaczone są na 2-3 osoby. Możemy więc znaleźć idealne rozwiązanie na noclegi pracownicze w Legnicy. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor oraz posiada dostęp do bezprzewodowego internetu. Wyróżnia je również czystość oraz eleganckie i klimatyczne wyposażenie. Słowem, są komfortowym miejscem zarówno na jedną noc, jak i na dłuższy pobyt. Na uwagę zasługuje również profesjonalna obsługa, która dokłada wszelkich starań, by goście czuli się dobrze.


Podsumowując, jeśli twoja firma działa na terenie Legnicy lub często podróżujesz do tego miasta w celach biznesowych Legnicki Browar Książęcy warte są twojej uwagi. Znajdziesz tu bowiem wszystko czego potrzebujesz by prowadzić swój biznes w sposób efektywny a jednocześnie zapewniający maksymalny komfort pracownikom i klientom. Przekonało się o tym już wielu przedsiębiorców, którzy chętnie korzystają z noclegów pracowniczych w Legnicy oraz doskonałego miejsca do prowadzenia rozmów przy pysznych, świeżych i zdrowych posiłkach. Ty również dołącz do tego grona.